GG Poligon

Alternatif eğlence sektörüne farklı bir heyecan kazandırdığımız airsoft poligonlarımız ile beraber günümüze kadar 5 şube ile Zonguldak, Ankara, Kocaeli, Eskişehir, Antalya illerinde hizmet vermekteyiz

Türkiye'nin en iyi airsoft poligonu şimdi modernmodern 55 şubesişubesi ile hizmetinizde.

Merkezimiz Ankara Nata Vega Outlet’tedir. Aynı zamanda Ankara şubemiz Türkiye’nin en fazla silah çeşitliliğine sahip airsoft poligonudur. Airsoft silahlar artan döviz kurları ve gelişen yoğun teknoloji ile beraber Ülkemizde ulaşılması ekonomik açıdan yüksek kaliteli bir spor haline gelmiştir. Sunmuş olduğumuz hizmet bireysel anlamda müşterilerimizin uygun fiyatlar ile airsoftu deneyimleme imkanı sunmaktadır. Sitemizden veya iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin en eski airsoft poligonu, ve en çok çeşite sahip airsoft poligonu GG Poligon’dur.

ŞUBELERİMİZ

55 farklı şube, yüzlerceyüzlerce farklı airsoft silahı ile eğlenceeğlence burada.

Alternatif eğlence sektörüne farklı bir heyecan kazandırdığımız airsoft poligonumuz süreç içerisinde sizlerden gelen yoğun ilgi ile beraber günümüze kadar 5 şube ile Ankara, Kocaeli, Eskişehir, Antalya illerinde hizmet vermekteyiz. Merkezimiz Ankara Nata Vega Outlet’tedir. Aynı zamanda Ankara şubemiz Türkiye’nin en fazla silah çeşitliliğine sahip airsoft poligonudur.

Ankara

Ankara Nata Vega Outlet

Eskişehir

Eskişehir Espark

Antalya

Antalya Muratpaşa

Kocaeli Gebze

Kocaeli Gebze

Zonguldak

Zonguldak 67 Burda

Bilgi Alın

Bilgi Alın

Ankara Şubemiz Yenilendi! Ankara Şubemiz Yenilendi! Ankara Şubemiz Yenilendi!
Ankara Şubemiz Yenilendi! Ankara Şubemiz Yenilendi! Ankara Şubemiz Yenilendi!

Tasarımı, deneyimi, silah çeşitliliği ile modern ve etkileyici bir poligon deneyimi.

Şube

Günlük Ortalama Misafir

Airsoft Silah

Deneyimli Personel